Fotogalerie

Pohled na ubytování a okolní přírodu

Chaloupka
"U Vejvodů"

33 fotografií

Chatka
"U jedle"

15 fotografií

Kemp
"U rybníčku"

2 fotografií

Turistické destinace a zajímavosti v blízkém okolí

Sportoviště (koupaliště, hřistě)

V nedalekém okolí Skřípova se nacházejí zajímává sportoviště. V obci Stražisko (12km) můžete navštívit veřejné koupaliště. V Konici (6km) si můžete zabruslit na krytém kluzišti. Kladecká sjezdovka (12km) pak poskytuje příležitost si levně zalyžovat.

12 fotografií

Hrad Bouzov

Hrad Bouzov leží nedaleko Skřípova (24 km) a je tak jedním s ideálních cílů na cyklistickou vyjížďku nebo na výlet s rodinou. Hrad patří mezi nejznámější památky v ČR a vyhledávaná místa filmařů (O princezně Jasněnce a létajícím ševci, Arabela).

10 fotografií

Westernové městečko

Westernové městečko se nachází nedaleko města Boskovice (cca 22 km od Skřípova). Součástí komplexu je i prehistorický "dinosauří" park. Výborné řešení pro zážitkovou dovolenou rodiny s dětmi nebo i pro muže, co rádi do Saloonu.

12 fotografií

Moravský kras

Přírodě se podařilo vytvořit úžasně složitý labyrint puklinových chodeb a dómů. V okolí se nacházejí dva velké jeskynní komplexy na Moravě - Javořičské (19 km) a Mladečské jeskyně (24km). Javoříčko je navíc živoucím pomníkem hrůz 2. světové války.

15 fotografií

Boskovice

Boskovice přestavují nádherné historické město (městskou památkovou zónu), kde lze nalézt krásný zámek, zříceninu hradu, kostel sv. Jakuba či zachovalé židovské město. V létě se tu již přes 20 let pořádá známý hudební festival.

11 fotografií