Westernové městečko

Westernové městečko Boskovice Nedaleko Boskovic se nachází jedinečné „městečko“ nabízející návštěvu autentického prostředí Divokého západu. Celodenní program nabízí spoustu zábavy nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří mají chuť se bavit v jakémkoliv věku.

Lze si vychutnat i divadelní představení v obrovském přírodním amfiteátru s krásným vodopádem, který dodává indiánským a kovbojským příběhům to pravé kouzlo. Velice oblíbenými jsou Vinnetouova představení, koňské show a cabaret v Sand City Saloonu.

Mimo výše zmíněný program se v městečku pořádají i speciální víkendové akce, které doplňují hlavní program, country bály s výukou tanců, noční představení koňské show a mnohé další. Kompletní program naleznete na domovských stránkách westernového městečka.

Pro návštěvníky, kteří příliš neholdují divokému západu skýtá areál i jiné výjimečné zážitky. K městečku totiž přiléhá také prehistorický park, který nabízí více jak šedesát modelů již dávno vyhynulých tvorů. Park je zasazen do krásného prostředí bývalého pískovcového lomu s vybudovaným vodopádem i činnou sopkou.

Zdroje:
http://www.hrady.cz/index.php?OID=3947

,

Výletní poradce

Výletní poradce

Výletní poradce Vám přináší informace o zajímavých turistických cílech, které můžete během pobytu "U Vejvodů" navštívit. V článcích se dozvíte nejen o blízkých hradech a zámcích vhodných k exkurzi, ale také o sportovištích a dalších působivých destinacích rodinného oddechu.

U Vejvodů

Levná a zároveň kvalitní dovolená plná zážitků - to je ubytování v krásném a čistém prostředí Drahanské vrchoviny.

Komentování článku je uzavřeno.